Na OŠ Vitanje vsem učencem zagotavljamo učbenike v okviru učbeniškega sklada. Učenci učbenike prejmejo v prvih dneh novega šolskega leta. Ob koncu šolskega leta učenci vrnejo nepoškodovane učbenike. Če je učbenik poškodovan, je potrebno v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov plačati odškodnino.

Učenci od 1. do 3. razreda prejmejo učbenike in delovne zvezke v šoli brezplačno, saj so le-ti del učbeniškega sklada. Ob koncu šolskega leta učenci učbenike vrnejo, delovne zvezke pa lahko obdržijo. Starši kupijo le potrebščine.

1.razred      2.razred      3.razred

Za učence od 4. do 9. razreda delovne zvezke in šolske potrebščine kupijo starši sami.

4. razred      5. razred      6. razred      7. razred      8. razred      9. razred

Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je neodvisen od šole in ga opravite samostojno na podlagi ponudnika, ki vam je najugodnejši, preko spleta ali osebno v knjigarni oziroma založbi. Nekaj ponudb si lahko ogledate na spodnjih povezavah.

Kopija nova

Printink