Šolska skupnost 2022 23

*************************************************************

Predsednica šolske skupnosti 2021 2022

V letošnjem šolskem letu sem postala predsednica šolske skupnosti. Naj se ti na hitro predstavim. Sem Špela Kušar in obiskujem 9. razred. Po karakterju sem vedno pozitivna, nasmejana, pa tudi malo bolj glasna. Vedno pa sem na voljo za pomoč in pogovor. V prostem času se rada ukvarjam s športom (rada tekam, se sprehajam, treniram odbojko), rada pa tudi pojem in poslušam glasbo. Moj najljubši šolski predmet je zgodovina, najmanj pri srcu pa mi je fizika.

Kot predsednica se bom potrudila, da uresničim vse obljube. Načrtujem, da bi imeli šolske talente, več obšolskih dejavnosti ter da bi našo šolo obiskala znana oseba. Želim si, da bi bili vsi učenci bolj povezani in imeli dobre medsebojne odnose. Vedno sem tudi pripravljena poslušati nove predloge, ki bi jih lahko upoštevali na šoli. Hvala vsem, ki ste me izglasovali in mi zaupali predstavljanje naše šole.