MEDOBČINSKO ZREČE

15. oktobra 2019 je pred OŠ Zreče potekalo medobčinsko tekmovanje v krosu. OŠ Vitanje je zastopalo 18 najboljših tekmovalcev iz šolskega tekmovanja. Najbolj uspešen med našimi je bil Vid Obretan iz 6. razreda, ki je zasedel odlično 3. mesto. Ostali, ki so se uvrstili med deset pa so iz:

5. r Zala Jakob 6. mesto, Alma Macuh 8. mesto, Žan Kremar 9. mesto;
6. r Julija Laznik 9. mesto, Špela Višnjar 10. mesto; Žiga Grm 8. mesto;
7. r Neli Rotovnik 7. mesto, Ana Ema Jakob 9. mesto; Gal Jakob 4. mesto, Maj Maligoj Založnik 6. mesto;
9. r Katarina Ošlak 8. mesto in Tina Šolman 10. mesto.
Ekipno so naši učenci zasedli 5. mesto. Čestitke vsem nastopajočim učenkam in učencem in vabljeni na državno tekmovanje spomladi.

DRŽAVNO LJUBLJANA

26. oktobra 2019 je v sklopu šolskih tekov na Ljubljanskem maratonu potekalo državno prvenstvo v cestnih tekih. Iz OŠ Vitanje se je tekmovanja udeležilo 12 učenk in učencev od 6. do 9. razreda. Najbolj uspešen med našimi nastopajočimi je bil Aljaž Višnjar, ki je zasedel 52. mesto. Med več tisoč glavo množico tekačev pa so med 100 najboljših v kategoriji še prišli:
7. r Luka Kričaj 69. mesto,
8. r Patrik Rošer 80. mesto,
9. r Rok Rošer 66. mesto in Blaž Kričaj 98. mesto.
Ekipno so naši učenci zasedli 61. mesto. Čestitke vsem nastopajočim, ostali pa ste vabljeni, da se nam pridružite naslednje leto.

Mentor: Robert Pritržnik

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)